خرید بک لینک
آموزشگاه کافی شاپ
آموزشگاه شیرینی پزی
آموزشگاه آشپزی در تهران
تور دبی
ویزای تایوان
خرید توتون توتون
ايران كالا
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :مدير
تاريخ: ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت: ۰۶:۱۶:۴۴

چراغ قوه پيشاني UV فليكسبل مدل blacklight 

قيمت محصول : 299000 تومان

برند : Felixable

براي خريد و مشاهده محصول كليك نماييد.


چراغ قوه پيشاني UV فليكسبل مدل blacklight

 

 

براي خريد و مشاهده محصول كليك نماييد.


تصاوير بيشتر
چراغ قوه پيشاني UV فليكسبل مدل blacklight
چراغ قوه پيشاني UV فليكسبل مدل blacklight

 

 
[google]
نويسنده :مدير
تاريخ: ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت: ۰۶:۰۸:۴۵

چراغ قوه UV ويتاپ مدل بلك لايت 

قيمت محصول : 199000 تومان

برند : Miscellaneous

براي خريد و مشاهده محصول كليك نماييد.


چراغ قوه UV ويتاپ مدل بلك لايت

 

 

براي خريد و مشاهده محصول كليك نماييد.


تصاوير بيشتر
چراغ قوه UV ويتاپ مدل بلك لايت
چراغ قوه UV ويتاپ مدل بلك لايت

 

 
[google]
موضوع:
برچسب‌ها: چراغ قوه UV ويتاپ، مدل بلك لايت،

نويسنده :مدير
تاريخ: ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت: ۰۶:۰۱:۱۱

 

بررسي رابطه خلاقيت و پيشرفت تحصيلي در دانش آموزان

پژوهش حاضر تحت عنوان بررسي رابطه خلاقيت و پيشرفت تحصيلي در دانش آموزان دختر كلاس پنجم دو مدرسه در كرج انجام شده است


مشخصات فايل

تعداد صفحات 69
حجم 0 كيلوبايت
فرمت فايل اصلي doc
دسته بندي علوم تربيتي


توضيحات كامل

پژوهش حاضر تحت عنوان بررسي رابطه خلاقيت و پيشرفت تحصيلي در دانش آموزان دختر كلاس پنجم دو مدرسه در كرج انجام شده است.

جامعه پژوهش عبارت است از كليه دانش آموزان سال پنجم ابتدايي در شهرستان كرج كه از بين آنها 100 آزمودني با استفاده ازروش نمونه گيري تصادفي ساده انتخاب گرديد.

ابزار اندازه گيري در اين تحقيق عبارت است از آزمون مداد كاغذي چند جوابي براي سنجش خلاقيت (MPPT ) و همين طور براي سنجش عملكرد تحصيلي آزمودنيها ازمعدل نيم سال گذشته آنها استفاده شد كه پس از جمع آوري داده ها با استفاده از روش آماري ضريب همبستگي پيرسون به تحليل داده ها پرداخته شد كه ضريب همبستگي (%29r= )به دست آمد و معلوم شد كه بين خلاقيت و پيشرفت تحصيلي آزمودنيها رابطه مثبت و معناداري وجود دارد.

 فهرست مطالب

 1. چكيده
 2. فصل اول : كليات تحقيق
 3. مقدمه
 4. مسئاله پژوهشي
 5. فرضيه پژوهشي
 6. اهداف تحقيق
 7. تعريف اصطلاحات
 8. تعايف سازنده و مفهومي
 9. خلاقيت
 10. پيشرفت تحصيلي
 11. تعاريف عملياتي اصطلاحات
 12. خلاقيت
 13. پيشرفت تحصيلي
 14. فصل دوم : ادبيات و پيشينه پژوهش
 15. خلاقيت
 16. هوش و خلاقيت
 17. مراحل خلاقيت
 18. پرورش خلاقيت در كودكان
 19. نقش مدرسه در بارور كردن خلاقيت
 20. ويژگي هاي كودكان خلاق
 21. نظريه هاي مربوط به خلاقيت
 22. خلاقيت به عنوان الهام خدايي
 23. خلاقيت به عنوان ديوانگي
 24. خلاقيت به عنوان نبوغ شهودي
 25. خلاقيت به عنوان نيروي حياتي
 26. نظريه تداعي گرايي
 27. نظريه گشتالت
 28. مكتب شناختي
 29. نظريه روانكاوي
 30. روانكاوي جديد
 31. عوامل مؤثر در پيشرفت تحصيلي
 32. تاثير معلمان بر خلاقيت
 33. فصل سوم : روش تحقيق
 34. جامعه
 35. نمونه
 36. طرح تحقيق
 37. ابزار اندازه گيري
 38. آزمون مداد كاغذي چند جوابي سنجش خلاقيت (MPPT)
 39. روش آماري
 40. فصل چهارم : تجزيه و تحليل داده ها
 41. تجزيه و تحليل داده ها
 42. فصل پنجم : نتيجه گيري
 43. محدوديت هاي تحقيق
 44. پيشنهادهاي تحقيق
 45. خلاصه تحقيق
 46. منابع
 47. ضمايم
 48. فرم پرسشنامه رابطه خلاقيت و پيشرفت تحصيلي


توضيحات بيشتر و دانلودصدور پيش فاكتور، پرداخت آنلاين و دانلود

موضوع:
برچسب‌ها: خلاقيت، پيشرفت تحصيلي،

نويسنده :مدير
تاريخ: ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت: ۰۵:۳۵:۰۴

هدفون بي سيم نيا مدل X3 

قيمت محصول : 87000 تومان

برند : Nia

براي خريد و مشاهده محصول كليك نماييد.


هدفون بي سيم نيا مدل X3

 

نقد و بررسي تخصصي

دنيا بدون صدا اصلا جاي جذابي براي زندگي نيست. صداها بخش بزرگي از زندگي و خاطرات ما را تشكيل مي‌دهند. به لطف فناوري و توانايي انتقال صدا، اين مفهوم اهميت بسيار بالايي در زندگي انسان امروز پيدا كرده است. از تلفن‌هاي ساده‌ي قديمي تا پيشرفته‌ترين موبايل‌هاي امروزي همه در يك ويژگي مشترك‌اند. اما كيفيت و نحوه‌ي انتقال صداست كه وجه تمايز ابزارهاي قديمي و جديد مي‌شود. از ابزارهاي موسيقي باستاني گرفته تا پيش‌رفته‌ترين هدفون‌هاي امروزي همه نشان‌دهنده‌ي تلاش انسان براي لذت‌بردن بيشتر از توانايي شنيدن است. درست از همان زماني كه انسان به فناوري ضبط صدا دست يافت، به دنبال راهي براي پخش آن با كيفيت بالا هم بود و به همين دليل بلندگوها در اندازه‌هاي مختلف ساخته شدند. يك گروه از اين بلندگوها را پخش‌كننده‌هاي كوچكي تشكيل مي‌دادند كه روي گوش‌ها را پوشانده و براي كاربر محيطي ايزوله را تشكيل مي‌دادند. هدفون‌ها در گذر زمان و با پيشرفت فناوري، حركتي رو به جلو داشتند و هر روز به امكانات و توانايي آن‌ها افزوده شد.

معرفي

«نيا» يكي از برندهاي توليدكننده‌ي هدفون‌هاي ميان‌رده در سطح جهان است كه به‌خاطر امكانات مناسب، قيمت معقول و طراحي جذاب، محبوبيت قابل‌توجهي در ميان برندهاي هم‌سطح خود پيدا كرده است. Q8-851S يكي از مدل‌هاي معروف اين برند در سري هدفون‌هاي چندمنظوره و دورگوشي است كه از طرحي جذاب و در عين حال توانايي قابل توجهي بهره مي‌برد. داشتن چندين توانايي مختلف، از اين محصول ابزاري جذاب براي شنيدن ساخته است. كيفيت قابل توجه اين هدفون نسبت به قيمتش كاربر را شگفت زده مي‌كند. ازطرفي نحوه‌ي اتصال‌هاي متفاوت به منبع صوتي خيال كاربر را راحت مي‌كند و از طرف ديگر، بالشتك‌هاي چرمي و نرم اين هدفون كاملا ارتباط شنونده را با صداهاي مزاحم بيرون قطع كرده و اجازه‌ي خروج صدا را از فضاي ايجادشده بين هدفون و گوش كاربر نمي‌دهد.

طراحي

هدفون‌هاي نيا در طيف گسترده‌اي از رنگ‌هاي گوناگون ارائه مي‌شوند و همين نكته دست كاربران را در انتخاب هدفون مورد علاقه‌ي خود باز مي‌گذارد. اين هدفون به‌گونه‌اي طراحي و ساخته شده كه مي‌تواند از طريق دو مفصل جمع شود و در اندازه‌اي كوچك درون كيف شما جاي بگيرد. پلاستيك براق و باكيفيتي كه از مگنت‌ها محافظت مي‌كند، جالب توجه است. رنگ چرم به‌كاررفته در محل اتصال هدفون به گوش، با رنگ هدفون همخواني دارد و به زيبايي آن افزوده است. ظرافت كليد‌هاي كنترل و بافت پارچه‌اي نرم سري، زيبايي اين هدفون را دوچندان كرده است.

طراحي زيبا در كنار كارايي فوق‌العاده

در محل اتصال بازوي هدفون با سر كاربر، بالشتكي نرم و انعطاف‌پذير از جنس الياف پارچه‌اي نصب شده كه راحتي كاربر را هنگام استفاده از هدفون تضمين مي‌كند. استفاده از اين بالشتك فشار واردشده روي سر كاربر را تنظيم كرده و پس از مدتي حتي وجود آن هم احساس نمي‌شود. اين موضوع باعث شده تا اين هدفون براي استفاده در دوره‌هاي زماني طولاني مناسب باشد و كاربر را خسته نكند. بازوهاي متحرك هدفون كه با نگاه به هدفون‌هاي قديمي و كلاسيك ساخته شده‌اند، باعث شده تا علاوه‌بر زيبايي، استفاده از آن محدود به هيچ سني نباشد. هر فردي با هر سن و اندازه‌ي سر و البته هر مدل مويي مي‌تواند با تنظيم‌كردن بازوهاي متحرك اين هدفون به‌راحتي از آن استفاده كند. جمع‌شدن مگنت‌ها به سمت داخل هدفون باعث شده تا بتوان آن را در يك كيف كوچك هم جا داد و به‌سادگي حمل كرد. روي گوشي سمت راست و در زير لوگوي نيا كليد اتصال مكالمه تعبيه شده است كه به‌سادگي در دسترس كاربر قرار مي‌گيرد و پس از چند بار استفاده، محل آن در ذهن كاربر حك مي‌شود.

كارايي

توانايي‌هاي گوناگون اين محصول آن را از مفهوم يك هدفون ساده فراتر مي‌برد. تجهيز اين هدفون به ميكروفون داخلي آن را به تكميل‌كننده‌ي تلفن همراه شما تبديل مي‌كند. بسته به خواسته و البته شرايط، كاربر مي‌تواند از دو طريق اتصال سيمي و بدون سيم به منبع صدا متصل شده و علاوه‌بر شنيدن فايل‌هاي صوتي دل‌خواه، مكالمه‌ي تلفني نيز برقرار كند؛ اما براي شنيدن موسيقي حتما نياز به يك منبع جداگانه نداريد. نيا با در نظر گرفتن يك شكاف قرارگيري حافظه از نوع microSD و تعبيه‌ي يك پخش‌كننده‌ي باكيفيت و ظريف موسيقي درون اين هدفون، از آن يك محصول مستقل براي شنيدن موسيقي ساخته است. پخش‌كننده‌‌اي با شيوه‌ي كنترل بسيار ساده كه جاي‌گذاري مناسب كليد‌هاي كنترل، كار با آن را ساده‌تر از تصور ساخته است.

X3 به يك درگاه جك ۳.۵ميلي‌متري استاندارد مجهز شده كه كاربر مي‌تواند با تهيه‌ي اين كابل استاندارد به صورت جداگانه از قابليت اتصال به اكثر پخش‌كننده‌هاي موجود بهره ببرد. مگنت‌هاي ۴۰ميلي‌متري خبر از پخش صدا با كيفيتي قابل قبول مي‌دهند كه پس از شنيدن اولين فايل صداي باكيفيت درمي‌يابيم كه صداي پخش‌شده فراتر از انتظار ماست. از طريق ميكروفون ظريفي كه روي گوشي چپ تعبيه شده است، مي‌توانيد فرمان‌هاي صوتي را نيز به گوشي خود منتقل كنيد. مهم نيست از چه سيستم‌عاملي استفاده مي‌كنيد؛ تنها با اتصال به تلفن همراهتان كنترل فرمان‌هاي صوتي نيز در اختيار شماست.
در پايان ليست كارايي‌هاي اين هدفون بايد به راديوي آن نيز اشاره كرد. يك راديوي FM با قدرت گيرندگي مناسب كه مي‌تواند همراه خوبي براي شما باشد. اخبار يا يك گزارش زنده‌ي ورزشي و كانال‌هاي متنوع FM از طريق راديوي ظريف اين هدفون در اختيار شما قرار مي‌گيرند.

در پايان...

طراحي جذاب و كلاسيك در كنار توانايي‌هاي گوناگون اين هدفون و در آخر قيمت مناسبش مي‌تواند آن را به انتخاب قطعي شما تبديل كند. كيفيت ساخت خوب اين هدفون لذت استفاده از آن را دو چندان مي‌كند. فرقي نمي‌كند طرفدار كدام سبك موسيقي هستيد. برايتان صداي باس قدرتمند اهميت دارد يا تفكيك صدا. اين هدفون دوست‌داشتني تمام نيازهاي شما را مرتفع مي‌كند. طراحي ارگونوميك و مرغوبيت بالشتك‌هاي تعبيه‌شده در آن مي‌تواند X3 را براي ساعت‌هاي طولاني به دوست صوتي شما تبديل كند.

 

براي خريد و مشاهده محصول كليك نماييد.


تصاوير بيشتر
هدفون بي سيم نيا مدل X3
هدفون بي سيم نيا مدل X3

 

 

موضوع:
برچسب‌ها: هدفون بي سيم، نيا، مدل X3،

نويسنده :مدير
تاريخ: ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت: ۰۵:۲۸:۰۱

اسكوتر ميكرو مدل 200 

قيمت محصول : 470000 تومان

برند : Miscellaneous

براي خريد و مشاهده محصول كليك نماييد.


اسكوتر ميكرو مدل 200

 

 

براي خريد و مشاهده محصول كليك نماييد.


تصاوير بيشتر
اسكوتر ميكرو مدل 200
اسكوتر ميكرو مدل 200

 

 
[google]
موضوع:
برچسب‌ها: اسكوتر ميكرو، مدل 200،

نويسنده :مدير
تاريخ: ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت: ۰۵:۲۲:۴۱

 

الگوريتم عيب يابي گيربكس هاي اتوماتيك

با پيچيده تر شدن سيستم هاي اتومبيل نياز به يكپارچه سازي تحقيقات علمي و نرم افزارهاي مهندسي رو به افزايش است


مشخصات فايل

تعداد صفحات 25
حجم 0 كيلوبايت
فرمت فايل اصلي doc
دسته بندي مكانيك


توضيحات كامل

شرح مختصر: با پيچيده تر شدن سيستم هاي اتومبيل نياز به يكپارچه سازي تحقيقات علمي و نرم افزارهاي مهندسي رو به افزايش است. به عنوان ابزار شبيه سازي مي توان از نرم افزارهاي مختلف براي مدل سازي فرايند سيستم هاي مختلف خودرو نظير سيستم گيربكس اتوماتيك استفاده نمود. براي عيب يابي سيستم گيربكس اتوماتيك نيز يك سري الگوريتم تعريف شده است. در اين مقاله در فصل 1 مطالب مقدماتي در زمينه گيربكسهاي اتوماتيك ارائه مي شود. سپس در فصل 2 به بررسي عيوب گيربكس هاي اتوماتيك و كدهاي عيوب آن مي پردازيم. در پايان نيز الگوريتم و پروسه عيب يابي گيربكس اتوماتيك و متعلقات آن را مورد بررسي و پژوهش قرار مي دهيم.

فهرست مطالب

1- مقدمه:4

1-1- گيربكس اتوماتيك.... 4

1-2- مزاياي سيستم.. 6

1-3- اجزاء و قطعات سيستم گيربكس اتوماتيك هوشمند. 7

2- عيوب گيربكسهاي اتوماتيك.... 8

2-1- كدهاي مربوط به عيوب مختلف گيربكس.... 8

3- الگوريتم عيب يابي گيربكس اتوماتيك ZF 4HP20.. 11

3-1- پروسه عيب يابي.. 11

3-1-1- بررسي هاي اوليه. 12

3-1-2- عيب يابي سريع.. 13

3-1-3- نشتي روغن گيربكس اتوماتيك.... 14

3-2- تجهيزات عيب يابي گيربكس اتوماتيك.... 16

3-3- الگوريتم هاي عيب يابي.. 19

3-3-1- ليست عيوب احتمالي گيربكس اتوماتيك.... 19

3-3-2- سيگنال سرعت موتور20

3-3-3- سرعت ورودي گيربكس اتوماتيك.... 21

3-3-4- سرعت خروجي گيربكس اتوماتيك.... 22

3-3-5- سوئيچ چند كاره22

نتيجه گيري:23

مراجع 24


توضيحات بيشتر و دانلودصدور پيش فاكتور، پرداخت آنلاين و دانلود

نويسنده :مدير
تاريخ: ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت: ۰۵:۱۷:۱۳

قمقمه هوكو مدل CP1 ظرفيت 0.55 ميلي ليتر 

قيمت محصول : 68000 تومان

برند : Hoco

براي خريد و مشاهده محصول كليك نماييد.


قمقمه هوكو مدل CP1 ظرفيت 0.55 ميلي ليتر

 

 

براي خريد و مشاهده محصول كليك نماييد.


تصاوير بيشتر
قمقمه هوكو مدل CP1 ظرفيت 0.55 ميلي ليتر
قمقمه هوكو مدل CP1 ظرفيت 0.55 ميلي ليتر

 

 
[google]
نويسنده :مدير
تاريخ: ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت: ۰۵:۱۱:۴۲

اسپيكر بلوتوثي قابل حمل طرح Stone چراغ دار 

قيمت محصول : 30900 تومان

برند : Miscellaneous

براي خريد و مشاهده محصول كليك نماييد.


اسپيكر بلوتوثي قابل حمل طرح Stone چراغ دار

 

 

براي خريد و مشاهده محصول كليك نماييد.


تصاوير بيشتر
اسپيكر بلوتوثي قابل حمل طرح Stone چراغ دار
اسپيكر بلوتوثي قابل حمل طرح Stone چراغ دار

 

 

نويسنده :مدير
تاريخ: ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت: ۰۵:۰۵:۲۰

 

بررسي سيستم خريد و انبارداري در مجتمع صنعتي سيمان آبيك

موضوع تحقيقي كه در پيش روي شماست حاصل بررسي سيستم خريد و انبارداري در مجتمع صنعتي سيمان آبيك مي باشد كه هدف از انتخاب آن اولاً آشنايي با نحوه انجام عمليات خريد و سفارشات در يك مجتمع صنعتي و توليدي و ثانياً چگونگي عمليات نگهداري ، و سرويس دهي انبار در يك مجتمع صنعتي و توليدي مي باشد


مشخصات فايل

تعداد صفحات 177
حجم 0 كيلوبايت
فرمت فايل اصلي doc
دسته بندي حسابداري


توضيحات كامل

بررسي سيستم خريد و انبارداري در مجتمع صنعتي سيمان آبيك

 

موضوع تحقيقي كه در پيش روي شماست حاصل بررسي سيستم خريد و انبارداري در مجتمع صنعتي سيمان آبيك مي باشد كه هدف از انتخاب آن اولاً آشنايي با نحوه انجام عمليات خريد و سفارشات در يك مجتمع صنعتي و توليدي و ثانياً چگونگي عمليات  نگهداري ، و سرويس دهي انبار در يك مجتمع صنعتي و توليدي مي باشد .

در طي بررسي سيستم خريد و انبارداري در مجتمع صنعتي سيمان آبيك تحقيقات با بهره گيري از روشهاي متنوع از قبيل : مشاهده ، مصاحبه و كتابخانه انجام گرفت كه كمك شاياني به ما نمود در جهت شناخت عمليات خريد و تداركات توسط مسئولين و كارپردازان كه تلاش دارند خريدها به موقع و مناسب باشند و در حقيقت مي كوشند اصول و موازين پنج گانه خريد رعايت شود . اطلاعات مفيدي نيز در زمينه انبار و انبارداري و عمليات نگهداري و سرويس دهي انبار بدست آمد كه ما را در نحوه ايجاد كدينگ و كنترل موجودي (انبار گرداني) بهينه داراي شناخت مناسبي نمود.

در طي انجام تحقيق فوق موانع و مشكلات اندكي بچشم آمد كه با توجه به همكاري صميمانه كاركنان و مسئولين مجتمع صنعتي سيمان آبيك مي توان از آن صرف نظر كرد . چرا كه منابع و امكانات و اطلاعات ارزنده اي را اين عزيزان در اختيار بنده قرار دادند كه در ارائه پربارتر اين تحقيق بسيار مفيد بودند .پيشگفتار

ب

فهرست مطالب

د

فهرست اشكال

ح

فهرست ضمائم

چكيده

ط

ي

فصل اول - كليات

1

مقدمه

2

تعريف موضوع تحقيق

3

اهميت و ارزش تحقيق

4

اهداف تحقيق

5

كاربرد نتايج تحقيق

6

سوالات اساسي تحقيق

7

روش تحقيق

8

تعريف واژه ها

8

خلاصه

10

مباحث فصول بعدي

10

فصل دوم - ادبيات موضوع

11

مقدمه

12

بخش يك - مباحث نظري

13

سيستم

13

خريد

14

اهداف بخش خريد

14

اصول و موازين پنجگانه خريد

15

وظايف و مسئوليت هاي بخش خريد

16

ارتباط بخش خريد با بخشهاي ديگر

17

فرآيند يا مراحل خريد خارجي

18

انبار

19انواع انبارها

19

جايگاه انبار

20

اهداف و وظايف انبارها

20

انواع موجوديهاي انبارها

20

انبارداري

21

سيستم انبارداري و مزيتهاي آن

21

وظايف انباردار

22

انتظارات مديريت از سيستم كنترل انبارها

23

نكات مهم براي اداره بهينه انبارها

24

مناسبترين «تعداد اقتصادي» انبارها

24

طراحي و برنامه ريزي تامين كالا

25

كدينگ

25

كدگذاري

25

فوايد كد گذاري

26

انواع روشهاي كدگذاري

26

موجودي كالا

27

اهميت موجوديها

27

دلايل نگهداري موجودي كالا

28

هزينه مربوط به موجوديها

28

مواضع مختلف بخشها و گروههاي درون سازمان نسبت به حجم موجوديها

31

كنترل موجودي

31

مشكلات عدم تعادل موجودي

32

مهمترين شيوه هاي محاسبه قيمت تمام شده موجودي كالا در انبار

32

سيستم هاي سفارش كالا در سازمان

33

بخش دو - پيشينه تحقيق

35

بخش سه - مشخصات مجتمع صنعتي سيمان آبيك

38

مروري مختصر بر خط توليد مجتمع صنعتي سيمان آبيك

41طرح طبقه بندي مشاغل كارخانه

44

شرح وظايف

45

خلاصه

55

فصل سوم - روش تحقيق

56

مقدمه

57

كتابخانه

60

مشاهده

60

مصاحبه

62

خلاصه

63

فصل چهارم - تجزيه و تحليل اطلاعات

64

مقدمه

65

طراحي انبارها

67

انواع انبارها در كارخانه سيمان آبيك

69

مشكلات و خسارت ناشي از طراحي غيراصولي انبارها

71

حفاظت و ايمني انبارها

72

عمليات مربوط به خريد در انبارها

80

انواع خريد

80

انواع شيوه ها در خريدهاي داخلي

80

عمليات خريد در تداركات

89

تنظيم گزارش خريد

95

خريدهاي خارجي

96

نحوه خريد مواد اوليه توسط مجتمع صنعتي سيمان آبيك

100

خريدهاي خودسرانه برخي از مسئولين و واحدها

102

خريدهائي‌ كه كالاي آنها فاسد شدني است

103

خريدهاي غير ضروري و بيش از حد

103

كنترل كيفيت

104

استاندارد كردن قطعات

105قبض انبار

106

سيستم كدينگ اجناس

110

مشكلات ناشي از عدم كدينگ

112

مزاياي كدينگ اجناس

113

شرح كدينگ اجناس

115

عدم وجود واحدي براي پياده كردن سيستم كدينگ بطور ثابت

121

مختصري درباره سيستم اطلاعات مديريت

122

عمليات نگهداري و سرويس دهي انبار

123

عمليات نگهداري در بخش اداري

123

عمليات نگهداري مربوط به داخل انبار

130

كنترل موجودي انبار

132

انواع روشهاي كنترل موجودي

133

محاسبه قيمت تمام شده موجودي كالا در انبار

136

عدم هماهنگي انبار با واحدهاي توليدي

138

خلاصه

139

فصل پنجم - نتيجه گيري و پيشنهادات

141

مقدمه

نتيجه گيري

 پيشنهادات

142

142

146

منابع و مآخذ

 

ضمائم

 


توضيحات بيشتر و دانلودصدور پيش فاكتور، پرداخت آنلاين و دانلود

نويسنده :مدير
تاريخ: ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت: ۰۴:۵۹:۴۷

ماوس بي‌سيم تسكو مدل TM 628w 

قيمت محصول : 72000 تومان

برند : TSCO

براي خريد و مشاهده محصول كليك نماييد.


ماوس بي‌سيم تسكو مدل TM 628w

 

 

براي خريد و مشاهده محصول كليك نماييد.


تصاوير بيشتر

 

 

موضوع:
برچسب‌ها: ماوس بي‌سيم، تسكو، مدل TM 628w،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ]