خرید بک لینک
آموزشگاه کافی شاپ
آموزشگاه شیرینی پزی
آموزشگاه آشپزی در تهران
تور دبی
ویزای تایوان
خرید توتون توتون
حجم 250 ميلي ليتر
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :irankala
تاريخ: 1398/6/22  ساعت: ۰۶

كود مايع اصلان هيوميك حجم 250 ميلي ليتر 

قيمت محصول : 12000 تومان

برند : Miscellaneous

براي خريد و مشاهده محصول كليك نماييد.


كود مايع اصلان هيوميك حجم 250 ميلي ليتر

 

 

اصلان هيوميك

شركت صنايع كشاورزي كشتكار سروين آسيا، برند تحت عنوان اصلان هيوميك را در زير مجموعه خود دارد كه محصولاتي خود را تحت اين برند به فروش مي‌رساند. اين شركت به دليل مساحت گسترده‌اي از زمين‌هاي زراعي كه تحت كشت دارد، در جهت توليد و كشت محصولات ارگانيك، اقدام به واردات كودهاي ارگانيك از كشور‌هاي همسايه و برند تجاري organiksa نموده است تا كشاورزان بيشتري امكان استفاده از اين نوع محصولات را داشته باشند و در جهت ارتقا و توسعه صنعت كشاورزي كشور، گامي برداشته باشد. اين شركت با همكاري شركت‌هاي ترك اقدام به توليد اسيد هيوميك كرده است كه در كشورهاي پيشرو در حوزه كشاورزي نقش مهمي داشته و كمك فراواني به افزايش بازدهي و كيفيت محصولات رزاعي داشته است.از آن‌جا كه كشورمان با تنش خشك‌سالي و شوري خاك مواجه است، اسيد هيوميك ميتواند در چالش به كمك‌مان بيايد و به توليد محصولات‌ ارگانيك كمك كند.

غذايي كه باغچه را دوباره زنده مي‌كند

باغچه آپارتمان‌ها به‌طور معمول خاك مرغوبي ندارند و مواد غذايي چنداني در ان براي رشد و تغذيه گياه وجود  ندارد و وقتي اقدام به كاشت گياهي مي‌كنيم، رشد گياه مدت زيادي به‌طول مي‌انجامد يا پس از مدتي زرد رنگ و خشك مي‌شود كه بخشي از آن ناشي از توان كم خاك است. كود اسيد هيوميك توليد شده است تا بخشي از مواد مغذي خاك را تامين كند. تركيب اسيد هيوميك و اسيد فولويك به همراه پتاسيم بخش زيادي از مواد غذايي مورد نياز گياهان را تامين مي‌كند و با تسريع تقسيم سلولي، موجب تسريع رشد و توسعه گياه مي شود. تامين آب مورد نياز گياه نيز، بخش مهم ديگري است كه بايد در پرورش گياهان در نظر گرفت اما كود اسيد هيوميك، در اين‌جا نيز به كمك‌مان مي‌آيد و مي‌تواند ظرفيت آبگيري خاك به مقدار 20برابر وزن خود را افزايش مي دهد. در بيشتر باغچه‌ها در كنار گل و گياه، درختان ميوه نيز وجود دارد كه وقتي فصول سرد سال فرا مي‌رسند، احتمال سرما زدگي آن‌ها نيز افزايش پيدا مي‌كند، از اين رو اسيد هويميك نيز مي‌تواند كمك كند و مقاومت گياه را دربرابر كم آبي و شوري و سرما افزايش مي دهد.

كود حيواني يا اسيد هيوميك؟

كودهاي گياهي از گذشته به عنوان يكي از مواد مغذي براي خاك استفاده مي‌شود و همچنان نيز جزء كودهاي پرطرفداري است كه در مزارع بزرگ كشاورزي مورد استفاده قرار مي‌گيرد اما در امكان دسترسي درهر جايي به اين نوع كود وجود ندارد. اسيد هيوميك با تحقيق و پژوهش متخصصان توليد شده  است تا جايگزين پرقدرت تري براي كودهاي حيواني باشد. يكي از ويژگيي‌هاي منحصر به فرد اين كود، ميزان تاثيري است كه اين كود با مقدار فراواني كود حيواني دارد. يك ليتر كود مايع اسيد هيوميك با 8 تن كود حيواني برابري مي‌كند كه در اين صورت، هم صرفه اقتصادي بيشتري دارد و هم مي‌تواند با مقدار كم، بخش قابل توجهي از نياز خاك را برطرف كند، كه در اين صورت از نظر نيروي انساني كمتري نياز دارد.

 

براي خريد و مشاهده محصول كليك نماييد.


تصاوير بيشتر
كود مايع اصلان هيوميك حجم 250 ميلي ليتر

 

 

:
برچسب‌ها:

نويسنده :irankala
تاريخ: 1398/6/21  ساعت: ۰۵

اسپري خوشبو كننده هوا لمسر مدل JOOP حجم 250 ميلي ليتر 

قيمت محصول : 17400 تومان

برند : Lemser

براي خريد و مشاهده محصول كليك نماييد.

 

 

براي خريد و مشاهده محصول كليك نماييد.

 

 

:
برچسب‌ها:

[ ]