خرید بک لینک
تور دبی
خرید توتون توتون
فلاسك هنري
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :irankala
تاريخ: 1398/6/17  ساعت: ۱۷

فلاسك هنري مدل Roxana 450 ظرفيت 0.45 ليتر 

قيمت محصول : 185000 تومان

برند : Henry

براي خريد و مشاهده محصول كليك نماييد.


فلاسك هنري مدل Roxana 450 ظرفيت 0.45 ليتر

 

نقد و بررسي تخصصي

نوشيدن يك ليوان چاي داغ يا آب خنك هميشه لذت‌بخش است و براي لذت‌بردن از آن فرقي ندارد كه در خانه باشيد يا در سفر. «فلاسك هنري مدل Roxana 450» با گنجايشي مناسب براي استفاده‌ي يك نفر، انتخابي خوب براي افرادي است كه در سفر، كمپينگ يا كوهنوردي به نوشيدن مايعات در دمايي مناسب نياز دارند.

طراحي و ساخت

 

اين فلاسك بدنه‌اي فلزي دارد كه باعث افزايش استحكام آن دربرابر فشارهاي محيطي مي‌شود. براي مثال محيط‌هاي مرطوب مي‌توانند موجب زنگ‌زدگي يا پوسيدگي بدنه‌ي فلزات شوند؛ اما فلز به‌كاررفته در ساخت اين فلاسك به همراه روكش رنگ‌شده‌ي آن باعث افزايش مقاومت مدل Roxana دربرابر پوسيدگي خواهد شد.

 

ابعاد اين فلاسك به گونه‌اي تخمين زده شده كه ظرفيتي معادل 0.45 ليتر را در اختيار شما قرار مي‌دهد. درواقع ظرفيتي تقريبا برابر با يك‌سوم نوشابه‌اي يك‌ونيم‌ليتري دارد و براي استفاده‌ي يك نفر مناسب است.

 

سري‌ اين فلاسك پلاستيكي است و واشر قرارگرفته بر لبه‌ي دهانه‌، از هدررفتن دماي مايعات داخل آن جلوگيري خواهد كرد. براي باز‌كردن در اين فلاسك ابتدا بايد ضامن قرارگرفته روي دهانه‌ي آن را فشار دهيد تا به خروجي مايعات آن دسترسي داشته باشيد. دهانه‌ي اين فلاسك به صورت پيچي باز و بسته مي‌شود و شما براي هر بار پر‌كردن آن نياز داريد، درِ قرارگرفته روي دهانه را به‌طور كامل باز كنيد تا به محفظه‌ي اصلي فلاسك به‌طور كامل دسترسي داشته باشيد.

 

يكي از ويژگي‌هاي اين فلاسك، توري قرارگرفته در بخش داخلي محفظه‌ي آن است كه باعث مي‌شود بتوانيد از اين فلاسك به‌عنوان يك دمنوش‌ساز استفاده كنيد. درواقع شما مي‌توانيد مقداري از چاي يا هر نوع دمنوش ديگر را داخل محفظه‌ي توري بريزيد و با پر‌كردن اين فلاسك با آب‌جوش، دمنوشتان را تهيه كنيد.

قابليت حفظ دما

هنگامي‌كه دو جسم با يكديگر اختلاف دما داشته باشند و در يك محيط كنار هم قرار گيرند، به عمل تبادل دما ميان يكديگر ادامه مي‌دهند تا زماني‌كه هر دو به دمايي نزديك به هم برسند. درواقع اگر يك جسم گرم را در كنار جسمي سرد قرار دهيد، پس از مدتي جسم سرد گرم‌تر و جسم گرم سردتر مي‌شود تا هر دو به دمايي مشترك برسند. حال با توجه به اين مسئله فلاسكي كه براي نگهداري از نوشيدني‌هايتان استفاده مي‌كنيد، بايد داراي قابليت جلوگيري از اين تبادل گرما ميان محفظه‌ي داخلي و محيط بيروني باشد. اين فلاسك نيز عايقي از جنس استيل دارد كه مي‌تواند دماي مايعات را به‌خوبي حفظ كند. براي مثال اين فلاسك در حدود 4 ساعت دماي آب جوش را به همان كيفيت اوليه نگه‌مي‌دارد. همچنين بدنه‌ي اين فلاسك به واسطه‌ي عايق به‌كاررفته در محفظه‌ي داخلي، بر اثر دماي نوشيدني‌هاي شما، گرم يا سرد نخواهد شد.

نتيجه‌گيري

به‌طوركلي اگر به فلاسكي نياز داريد كه بتوانيد آن را در هر شرايطي هنگام سفر يا ورزش، همراه داشته باشيد يا حتي بتوانيد آن را براي دسترسي سريع‌تر در جيب‌هاي كوله‌پشتي خود قرار دهيد، فلاسك هنري مدل Roxana 450 مي‌تواند گزينه‌ي بسيار مناسبي برايتان باشد.

 

براي خريد و مشاهده محصول كليك نماييد.


تصاوير بيشتر
فلاسك هنري مدل Roxana 450 ظرفيت 0.45 ليتر
فلاسك هنري مدل Roxana 450 ظرفيت 0.45 ليتر

 

 
[google]
:
برچسب‌ها:

[ ]