خرید بک لینک
تور دبی
خرید توتون توتون
پنكه روميزي دمنده
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :irankala
تاريخ: 1398/6/22  ساعت: ۱۴

پنكه روميزي دمنده مدل Haleh 

قيمت محصول : 120000 تومان

برند : Damandeh

براي خريد و مشاهده محصول كليك نماييد.

 

 

مقدمه

تنوع زيادي كه در طراحي و توليد لوازم تهويه هوا به چشم مي‌خورد، دست ما را باز گذاشته تا با خيال راحت دستگاهي را كه به بهترين شكل عبور از فصل گرما را برايمان ممكن ‌مي‌كند، انتخاب كنيم. در اين ميان پنكه‌ها انتخابي ساده و كاربردي هستند كه معمولا قيمت به صرفه‌اي هم دارند. پنكه‌ها به طور كلي ساختار پيچيده‌اي ندارند. البته مدل‌هاي جديدتر آن‌ها ممكن است از قابليت‌هاي پيشرفته‌تري بهره‌مند باشند. بسته به امكاناتي كه دستگاه در اختيار شما قرار مي‌دهد و تعداد تنظيماتي كه دارد، رنج قيمت متنوعي در ميان پنكه‌ها به چشم مي‌خورد. پنكه‌ها تنها مختص فصول گرم نيستند و مي‌توانيد در تمام طول سال براي گردش هواي محيط روي آن‌ها حساب كنيد.

كوچك و قابل حمل

پنكه «دمنده» مدل «Haleh» دستگاهي با كاربري بسيار آسان است. اين دستگاه طراحي مربعي‌شكل ساده‌اي دارد و با دو پايه‌ي كوچك در قسمت پايين همراه شده است. اين مدل قابليت تنظيم ارتفاع ندارد و در يك ارتفاع و زاويه‌ي ثابت روي ميز قرار مي‌گيرد. قسمت اصلي بدنه از پلاستيك ساخته شده و كمك كرده اين دستگاه، يك پنكه‌ي سبك‌وزن با قابليت جابه‌جايي و حمل آسان باشد. وظيفه‌ي خنك‌سازي به عهده‌ي سه پره‌ي پلاستيكي شفاف و سبك‌وزن است. ميله‌هاي سري اين دستگاه با فاصله‌اي بسيار كم در كنار هم قرار گرفته‌اند تا دست كودكان كنجكاو از ميان اين ميله‌ها عبور نكند.

عملكرد

 

همانطور كه گفتيم طرز كار اين پنكه بسيار ساده است و به سرعت مي‌توانيد با هم هماهنگ شويد. تنظيم سرعت پنكه از طريق ولوم كوچك خاكستري رنگي انجام مي‌شود كه در قسمت پايين بدنه قرار گرفته است. مي‌توانيد از اين دكمه براي تنظيم سرعت چرخش پره‌ها و در نتيجه تنظيم قدرت باددهي استفاده كنيد. تنظيم سرعت در سه حالت انجام مي‌شود. قابليت چرخش زاويه‌ي پنكه در اين مدل وجود ندارد و اين يكي از نقاط ضعف آن محسوب مي‌شود. اما اگر بخواهيد تنها يك ناحيه‌ي به خصوص را پوشش بدهيد، دستگاه Haleh انتخاب خوب و مقرون‌ به صرفه‌اي محسوب مي‌شود. حجم باددهي اين پنكه به 420 متر مكعب بر دقيقه مي‌رسد و سرعت چرخش آن در بيشترين حالت به 2200 دور در دقيقه مي‌رسد.

 

براي خريد و مشاهده محصول كليك نماييد.

 

 

:
برچسب‌ها:

[ ]